Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 11086 / Ogłoszenia oczekujące: 8
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Pozostale

Nr ogłoszenia 192683 z dnia 2018-08-13 / OFERTA PRYWATNA

X GUp 446/15; Syndyk masy upadłości sprzeda wierzytelności

Syndyk masy upadłości Agnieszki Piwowarczuk w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt X GUp 446/15 obwieszcza o konkursie ofert dotyczącym sprzedaży wchodzących w skład masy upadłości:

1. wierzytelności przysługującej względem Pana Andrzeja Demediuka, w kwocie głównej 12.200,00 zł wraz z należnościami ubocznymi, wynikającej z tytułu wykonawczego - nakazu zapłaty z dnia 01 września 2016 roku, wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie, sygn. akt I Nc 2832/16 zaopatrzony w klauzulę wykonalności postanowieniem z dnia 16 listopada 2016 roku, za cenę nie niższą niż 1.500,00 zł (tysiąc pięćset złotych);

2. wierzytelności przysługującej względem Koneksim sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000209990), w kwocie głównej 1.485.105,81 zł wraz z należnościami ubocznymi, wynikającej z tytułu należnego zwrotu ceny, nadpłaty ceny oraz kary umownej w związku z odstąpieniem od przedwstępnej umowy nabycia nieruchomości nr 2/E/2011 z dnia 09 maja 2011 roku, za cenę nie niższą niż 400.000,00 zł (czterysta tysięcy złotych).

Oferty na obydwie wierzytelności należy składać pisemnie w Biurze Syndyka w Warszawie (02-784), przy ulicy Pięciolinii 3, lub przesyłać je na adres tego Biura listami poleconymi.

Szczegółowe informacje dotyczące wierzytelności oraz warunki ich sprzedaży można uzyskać pod adresem email: oferty@wydrzynski.com.pl

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 59
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostale
Inne ogłoszenia tego użytkownika (23 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszeniadrobne.warszawa.pl