Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6785 / Ogłoszenia oczekujące: 14
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 199863 z dnia 2019-03-14 / OFERTA PRYWATNA

Szukam pracy \ współpraca - Muzyka \ Radio \ Biznes

Witam --->>> pracodawców, partnerów biznesowych, inwestorów, a także pasjonatów muzycznych, i w ogóle ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie znakomitej i wartościowej muzyki.

-------------------------------------------------- -------

Podejmę pracę lub współpracę --->>> w charakterze np. osoby współtworzącej bardzo konkurencyjny repertuar muzyczny - osoby odpowiedzialnej za wybór-dobór, znakomitej i wyjątkowej, ambitnej, ale łatwej w odbiorze i bardzo chwytliwej-przyciągającej muzyki, np. dla dobrej stacji radiowej lub innego medium, instytucji, organizacji itp.

Przez 12 lat, prowadziłem w Warszawie, mały sklep płytowy-muzyczny, praktycznie ze wszystkimi gatunkami muzycznymi.

Szeroko pojętą muzyką, interesuję się już od ponad 40. lat.

Posiadam, dosyć rzadko spotykaną, wrodzoną umiejętność, szybkiego przyswajania (zapamiętywania) utworów muzycznych, linii melodycznych, i wykonawców.

Często, już po kilku sekundach odsłuchu (czasami nawet tylko po pierwszym dźwięku), mogę rozpoznać określony utwór muzyczny.

Jestem osobą bardzo osłuchaną muzycznie - słucham wszystkiego, od muzyki klasycznej, poprzez blues'a, jazz, soul, funk, rock progresywny, metal, pop, hip-hop, elektronika, ambient, nowe brzmienia itp.

Obserwuję współczesny rynek muzyczny i nowe trendy na świecie.

Kilka lat temu, w wieku 45 lat, ukończyłem studia I stopnia: ZARZĄDZANIE i MARKETING.

Brałem udział w różnych projektach sprzedażowych.

Interesuję się także: technikami zakupu i sprzedaży, filmem dokumentalnym, grafiką, programowaniem, szachami (szybkie rozgrywki szachowe).


PODSUMOWUJĄC
--------------------------

W swoich zbiorach posiadam ponad 5000 (5 tysięcy) znakomitych płyt CD, LP, które zbieram już od ponad 35. lat - i ciągle dokupuję stare i nowe tytuły.

Odsłuchałem w swoim życiu ok. 0,5 mln płyt (a może i więcej), z bardzo wielu gatunków muzycznych.

Chętnie podejmę współpracę lub zatrudnię się, wszędzie tam, gdzie jest potrzeba dobrego ambitnego grania --->>> wszędzie tam, gdzie jest potrzebna znakomita i wartościowa muzyka, a przy tym łatwa w odbiorze --->>> wybrana-dobrana w efektowny i bardzo konkurencyjny sposób.

Jestem otwarty na różne podejścia do współpracy, na różne formy współpracy, również na ciekawe, fajne i nowatorskie pomysły, dotyczące dobrej, wartościowej muzyki.

--------------------

Zapraszam do współpracy i promowania, znakomitej i wartościowej, uniwersalnej i ponadczasowej muzyki, której w mediach bardzo brakuje.

--------------------

Pozdrawiam wszystkich melomanów ;-)

Cena: 1

Autor: meloman

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 344
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszeniadrobne.warszawa.pl