Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5530 / Ogłoszenia oczekujące: 184
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 218207 z dnia 2020-03-01 / OFERTA PRYWATNA

Stwórz swój pasywny zarobek już dziś!

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby zarobić dodatkowe pieniądze w ramach "produktywnego spędzania czasu wolnego".
Nazywam się Piotr i od ponad 5 lat zarabiam w internecie. Zajmuję się głównie ankietami, obracaniem kryptowalut i tworzeniem grup wzajemnej pomocy w celu podnoszenia zysków. Poszukuję osób, które również chciałyby zacząć dorabiać sobie w internecie, a także pomóc mi z testowaniem różnych nowinek (głównie z kręgu moich zainteresowań). Ze swojej strony gwarantuje stały kontakt i pomoc w tłumaczeniu wszelakich zawiłości.
Zamiast serwisów plotkarskich, śledzeniu losów znajomych znajomych na Facebooku, czy oglądaniu bezsensownych filmików i teledysków na Youtube, przeznacz go na niewymagające większego wysiłku zarabianie w internecie – ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka.
Realnie już tylko na samych ankietach można zarobić nawet 50-200 zł/miesięcznie. Wszystko zależy od Ciebie i nie wymagam żadnych szczególnych umiejętności!
Zainteresowanych proszę o kontakt!

Autor: Mr P

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 72
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszeniadrobne.warszawa.pl