Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5490 / Ogłoszenia oczekujące: 319
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Sport

Nr ogłoszenia 232137 z dnia 2020-05-12 / OFERTA OD FIRMY

Uchwyty magnetyczne - magnesy do poszukiwań

Profesjonalny uchwyt z magnesów, zaprojektowany do szukania metalowych przedmiotów pod powierzchnią wody.
Idealnie się nadaje do sprawdzania jezior, stawów, rzek i różnych innych zbiorników z wodą.

Niewielkie rozmiary, ogromna moc i bardzo duża skuteczność - wszystko to dzięki użyciu najpotężniejszych dostępnych w sprzedaży magnesów z neodymu. Nasze uchwyty, zależnie od typu, maksymalnie mogą udźwignąć od 180 kg do więcej niż tony.

Oferowany przez nas magnetycznych uchwyt został wykonany z pary magnesów neodymowych, które umieszczono w stalowej obudowie z trzema przymocowanymi uchwytami. W stosunku do konkurencyjnych rozwiązań zaproponowane przez nas rozwiązanie jest bardzo nowatorskie, gwarantuje dużo większą skuteczność działania oraz parametry techniczne. Dwie sztuki magnesów w obudowie ze stali to podwojona moc, która ma przełożenie na dwukrotnie mocniejszy udźwig, a trzy wytrzymałe uchwyty zwiększają możliwości podczas szukania.

Podstawowe zalety prezentowanego uchwytu z magnesami do łowienia pod wodą:

- Dwa potężne magnesy z neodymowego stopu, złączone ze sobą.

- Hologram autentyczności, który potwierdza odpowiednią jakość produktu i jego pewne pochodzenie.

- Mocowanie uchwytu umieszczone na górze obudowy, co zapewnia, że cała siła magnesu ma prostopadły kierunek do powierzchni.
Uchwyty bez oczka umieszczonego pośrodku mają skuteczność obniżoną nawet dziesięcio krotnie.

- Optymalnie zaprojektowana magnetyczna soczewka o grubości 20 milimetrów, zwiększająca dwa razy siłę pary magnesów.

- Solidna obudowa wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej A2, zabezpieczająca doskonale umieszczone wewnątrz magnesy przed działaniem korozji.

- 3 mocne, wytrzymałe uszy, zapewniające wygodne stosowanie magnetycznego uchwytu (sprawdzają się doskonale między innymi w korytach rzek, da się je ściągać, bez potrzeby ciągłego rzucania).

Na naszym rynku działamy od roku 2005, wcześniej występowała pod nazwą Xinxin Polska. Posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji, imporcie oraz sprzedaży świetnych jakościowo neodymowych magnesów, w różnorodnych rozmiarach i kształtach. Oferujemy cały czas wiele rodzajów magnesów neodymowych pierścieniowych, płytkowych, walcowych, a także duży wybór uchwytów magnetycznych. Dokładamy starań, aby oferta naszego sklepu była możliwie najlepiej dostosowana do wymagań wszystkich klientów, realizujemy też zamówienia na nietypowe magnesy, według własnej specyfikacji.

Dhit sp. z o.o.
05-850 Ożarów Mazowiecki
Kościuszki 6A
woj. mazowieckie
tel.: +48 22 499 98 98
tel.: +48 888 99 98 98
E-mail : bok@dhit.pl
WWW : https://dhit.pl
WWW : https://xinxin.pl

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 888999898

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 52
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Sport
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszeniadrobne.warszawa.pl