Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5517 / Ogłoszenia oczekujące: 183
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 243085 z dnia 2020-09-12 / OFERTA PRYWATNA

Urzędnik od 16 lat, grafik , inżynier - szukam pracy Warszaw

Witam, szukam lepszej pracy.

Znam angielski i rosyjski biegle. Znam 3D CAD i nieco w SolidWorks również robiłem. Znam bardzo dobrze Corel.

Kilkanaście lat pracuję z przepisami prawa. Prawo jazdy B.

Szukam lepszej pracy finansowo niż mam obecnie, interesują mnie oferty powyżej 5000 netto. Proszę nie pisać z ofertami za 3000 (przy kosztach życia w centrum Warszawy gdzie mieszkam to niepoważne). Jestem solidny i uczciwy, kilkanaście lat ufa mi państwo ale nie płaci odpowiednio i stąd szukam lepiej płatnej pracy. Wykształcenie - Politechnika Warszawska prawie 20 lat temu.

Znam się nieco również na grafice komputerowej, broni, tworzeniu gier komputerowych. Zawodowo zajmowałem się sprawdzaniem zgodności różnych rzeczy z przepisami (certyfikacja, unijne dyrektywy).

Bez przedłużania - szukam konkretnych ofert, nie interesuje mnie b2b, nie interesuje mnie akwizycja. Nie szukam pracy przedstawiciela handlowego na prowizji od sprzedaży.

Cena: 6000

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 27
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszeniadrobne.warszawa.pl