Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3762 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Ogrodnicze

Nr ogłoszenia 253898 z dnia 2021-10-26 / OFERTA OD FIRMY

Szklarnie z ocynku pod poliwęglan 4m. dł

Szklarnia „Dacznaja-Trioszka”

Dbasz o kwiaty i uprawy na grządce, pielęgnujesz je, podlewasz i każdego dnia poświęcasz im wiele czasu... Jednak zmienne warunki atmosferyczne mogą niekorzystnie wpłynąć na rośliny. Szklarnia „Dacznaja-Trioszka” to sposób, by cieszyć się hodowlą bez względu na pogodę, a co najważniejsze jest propozycją idealną dla amatorów i początkujących ogrodników.

Podstawowe informacje o szklarni „Dacznaja-Trioszka”
Łatwość montażu, szeroka możliwość zastosowania, niewielkie wymiary z opcją rozbudowy o kolejne segmenty, duża wytrzymałość i doskonały stosunek jakości do ceny sprawiają, że zakupiona w naszym sklepie szklarnia „Dacznaja-Trioszka” to trafny wybór. Jest to szklarnia bez fundamentów, a więc do montażu wystarczy jedynie wkopanie w grunt odpowiednich końcówek szkieletowych lub przyśrubowanie do fundamentu za pomocą kątowników mocujących. Podstawowe wymiary konstrukcji to 3x4 metry, z możliwością rozbudowy o sekcje przedłużające. Pojedyncza wstawka ma długość 2 metrów. Szerokość konstrukcji jest optymalna do pracy na 3 grządkach.

Cieplarnia jest bardzo wytrzymała dzięki zastosowaniu trwałych, a jednocześnie lekkich materiałów wysokiej jakości. Szkielet tworzą profile z ocynkowanej stali, natomiast poszycie z poliwęglanu jest ponad 20 razy mocniejsze od innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w szklarniach, a izolacja jest 5 razy lepsza niż ta ze zwykłego szkła. Ponadto szklarnie z poliwęglanu chronią przed promieniowaniem UV i zachowują właściwości w zakresie ekstremalnych temperatur od -50 stopni Celsjusza do +50 stopni Celsjusza.

Najbardziej obciążone elementy zostały dodatkowo wzmocnione, a zastosowanie specjalnych szerokich profili, pozwoliło na zminimalizowanie ilości części, co dodatkowo ułatwia montaż. Wszystkie elementy niezbędne do budowy znajdują się w komplecie, dzięki czemu nie musisz dokupywać absolutnie żadnych dodatkowych części, by móc cieszyć się w pełni funkcjonalną szklarnią.

Konstrukcja posiada dwie pary drzwi z wywietrznikami. Istnieje możliwość wyposażenia jej w dodatkowe wywietrzniki, automatycznie otwierane okna, systemy podlewania kropelkowego oraz inne akcesoria, dzięki którym szklarnia „Dacznaja-Trioszka” może stać się całkowicie bezobsługowa.

Dane techniczne:
Wymiary szklarni z pokryciem poliwęglanowym:
• szerokość 3 m,
• wysokość 2,1 m,
• długość podstawowa: 4 metry,
• długość do rozbudowy: wielokrotność 2 m (4 m, 6 m, 8 m itd.),
Konstrukcja szklarni wytrzymuje obciążenie warstwą śniegu o masie 180 kg na 1 m2.

Kontakt: 575-196-179

agatahizun@gmail.com

Cena: 2450,00

Autor: Agata

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 138
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Ogrodnicze
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszeniadrobne.warszawa.pl