Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3762 / Ogłoszenia oczekujące: 6
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 254481 z dnia 2022-03-24 / OFERTA OD FIRMY

Pożyczki online w 15 minut na pozyczki-24.pl

Szukasz pożyczki, która otrzymasz bardzo szybko? Rozwiązaniem są pożyczki online w 15 minut. Takie właśnie są prezentowane na stronie pozyczki-24.pl. Chcąc pomóc osobą, które w gąszczu ofert pożyczek przez internet mają problem z wybraniem dla siebie tej najlepszej, najłatwiej dostępnej i najszybciej przelewane na jego konto, prezentujemy pożyczki online w 15 minut.

Co to jest pożyczka online w 15 minut?
Coraz więcej osób sięga po pożyczki online, które mają w łatwy sposób dofinansować domowy budżet. Pożyczki online w 15 minut do oferta skierowana właśnie do takich osób. Pożyczka online lub inaczej - pożyczka pozabankowa, to produkt finansowy nie oferowany przez banki ale przez firmy prywatne lub osoby prywatne. Podstawą prawną udzielania takich pożyczek jest kodeks cywilny oraz ustawa o pożyczkach konsumenckich. Nie stosuje się do pożyczek online - pozabankowych ustawy prawo bankowe. Właśnie takie pożyczki dostaniecie tutaj https://www.pozyczki-24.pl

Kto może się starać o pożyczkę online w 15 minut?
Zasady przyznawania pożyczki online w każdej firmie pozabankowej, która takie udziela, różnią się od siebie. Jednak kilka kryteriów jest obligatoryjna dla wszystkich. Podstawowym warunkiem jest pełnoletność i co za tym idzie, posiadanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Musi to być obywatel Polski, bez ograniczeń praw obywatelskich oraz posiadający dochód umożliwiający spłatę zaciągniętej pożyczki. Dodatkowo klient powinien posiadać konto osobiste w Polskim banku, na które zostanie przelana pożyczka online.

Jakie pożyczki online w 15 minut możemy dostać?
Obecnie jest kilka rodzajów pożyczek online, które są wypłacane w 15 minut a nawet krócej. Najpopularniejszą z nich jest chwilówka online, następnie pożyczka na raty miesięczne. Bardzo często pożyczki online w 15 minut są udzielane bez zaświadczeń o dochodach a jedynie na oświadczenie / deklaracji. Brak wymagalności zaświadczeń z miejsca pracy umocowuje wydawanie pożyczki na tak zwany dowód osobisty.

Gdzie znajdę najlepsze pożyczki online w 15 minut?
Najlepsze bo wyselekcjonowane, pożyczki online w 15 minut znajdziecie na stronie https://www.pozyczki-24.pl

Polecamy

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 91
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (38 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszeniadrobne.warszawa.pl