Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5602 / Ogłoszenia oczekujące: 0
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zwierzęta do adopcji

Nr ogłoszenia 267066 z dnia 2024-06-11 / OFERTA PRYWATNA

ZOSIA malutka sunia szuka domu z ogrodem

ZOSIA ma 4 latka, od trzech lat czeka w hotelikach na domek.
Malutka, cudna, grzeczna, po prostu psi ideał. Kocha ludzi i zwierzęta.
Dwa lata spędziła u Gosi. Ledwo zdarzyła zaprzyjaźnić z jakimś pieskiem , ten znajdował domek i Zosia odprowadzała go furtki.
Patrzyła jeszcze smutnymi oczkami za odjeżdżającym samochodem a po-tem że spuszczoną główką wracała na swoje posłanko. Tak sytuacja po-wtarzała się wielokrotnie.
Tak wiele przyjaźni Zosia żegnała za bramą hoteliku. Kolejny rok to hotelik u Kasi. Pokładaliśmy ogromne nadzieje, że tym razem się uda. Ale nieste-ty. Zosia ma ogromny problem z dotykiem ludzkiej ręki. Nie wiem co sie-dzi w tej małej psiej główce, że tak ją blokuje i nie pozwala się dotknąć. Zosieńka cudownie odnajduje się w domu. Za człowiekiem chodzi jak cień, zachowuje czystość, nie niszczy, jest grzeczna i taka kochana. Nawet do łóżeczka chętnie wskakuje. Zosia jest teraz w hoteliku u Elizy.
Eliza pracuje z Zosieńką codziennie a my cichutko wierzymy, że ona prze-kona tę małą istotkę że ręka człowieka może być ukojeniem dla jej ciałka.
Szukamy Zosieńce domu. Gdyby ktoś pokochał te kruszynę taką jaka jest i dał jej szczęście bycia w jego domu na resztę dni, to Zosia pokocha i od-da swoje serce a w nocy wskoczy do łóżka i ułoży się przy stopach. A mo-że z czasem pozwoli się dotknąć i przytulić ?
Zosia nigdy nie miała swojej zbiórki. Nie wiemy jak dajemy rade przez tyle lat opłacać jej pobyt w hotelikach.
Gdyby ktoś zechciał wesprzeć Zosię groszem, będziemy bardzo wdzięcz-ne.
Zosia jest zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana i czeka w hoteliku pod Łodzią na rodzinę bez dzieci. Odpowiedzialny domek.

STOWARZYSZENIE BEZDOMNE SERDUSZKA
tel. w sprawie adopcji:
605 614 092 - Iwona
Jesteśmy na Facebooku:

Autor: Bezdomne Serduszka

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 10
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zwierzęta do adopcji
Inne ogłoszenia tego użytkownika (13 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszeniadrobne.warszawa.pl