Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 13828 / Ogłoszenia oczekujące: 12
Szuk. zaawan.

Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Sklep meblowy - Meble Bogart

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Lokal wynajmę

Nr ogłoszenia 67857 z dnia 2013-11-27 / OFERTA PRYWATNA

Odstąpie Sklep Zoologiczny Warszawa

Chcę sprzedać sklep zoologiczny na warszawskim bródnie. Sklep znajduje się w bloku przy ulicy Bolesławickiej 12 na tyłach sklepu LIDL. Sklep otworzyliśmy 6 lat temu jako nasz pierwszy interes w życiu. Przez ten okres stworzyliśmy markę która jest rozpoznawalna wśród okolicznych mieszkańców.( wystarczy zapytać się przechodnia z psem który mieszka w okolicy czy zna ten sklep i co o nim sądzi) Liczne kampanie reklamowe plakaty,ulotki pozwoliły pozyskać stałych klientów.

Dziwne,że ktoś chce sprzedać dobrze prosperujący sklep?
Prócz sklepu prowadziliśmy oddzielną działalność która była blokowana przez stałe godziny otwarcia sklepu,a przynosi nam większe dochody. Sklep chcemy sprzedać ze względu na rozwijanie drugiego profilu działalności.

Dlaczego nie zatrudnimy pracownika?
Nie ufamy obcym,a specyfika obrotem towarami o niskiej wartości sprzyja nadużyciom i kradzieżom. Ciężko było by nam kontrolować pracownika,a dodatkowo jest to zawsze związane z poświecaniem czasu sklepowi.

Skąd mam wiedzieć czy ten sklep zarabia?
Dla potencjalnego klienta mamy do udostępnienia całą naszą księgowość która jest potwierdzeniem naszych obrotów. Dodatkowo zawsze istnieje możliwość siedzenia z nami miesiąc w sklepie i codzienną kontrolę sprzedaży. Marże w naszym sklepie oscylują na poziomie 40% -60% wartości towaru.

Na jaki zysk można liczyć z prowadzenia tego sklepu?
Zyski osiągane przez nas to 2000-4500zł miesięcznie. Czynsz to kwota 440zł (z ogrzewaniem,śmieciami itp.)która pozyskiwana jest ze sprzedaży doładowań do telefonów i kart miejskich.

Ile kosztuje ten sklep?
Odstępne 15000zł w którym dostajesz umeblowanie sklepu,haki na produkty,roletę anty włamaniową elektrycznie zwijaną na pilota oraz rozkręcony interes z reklamą oraz stałą klientelą. Otwierając nowy biznes zawsze musisz ponieść ryzyko,a tutaj ryzyka nie ma tylko stały pewny dochód. Dodatkowo daję gwarancję utrzymania rabatów oraz kontaktów handlowych z dotychczasowymi dostawcami. Przed otworzeniem sklepu byłem przedstawicielem handlowym co pomogło mi w negocjacjach, dzięki którym ceny w moim sklepie są naprawdę atrakcyjne w porównaniu do konkurencji. (wszystko jest do udowodnienia w prosty sposób-porównać moje ceny z konkurencją i fakturami które posiadam w księgowości)

Towar w sklepie chcemy oddać po cenach zakupu od producentów. Szacunkowo jest to kwota 15000-20000.

Wśród swoich znajomych mam wielu chętnych lecz rozliczanie w ratach mnie nie interesuje :(
Nie masz kasy , nie dzwoń, szkoda mojego i twojego czasu.

Jeżeli masz jakieś pytania wątpliwości to zapraszam do kontaktu i odwiedzenia naszego sklepu.

Cena: 15000

Autor: Krzysztof

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 600 950 777

Wstecz

Ilość wyświetleń: 81
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Lokal wynajmę
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2014 ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Projekt graficzny powstaje przy współpracy z BrandArt