Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 13944 / Ogłoszenia oczekujące: 20
Szuk. zaawan.

Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Sklep meblowy - Meble Bogart

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 68829 z dnia 2013-12-14 / OFERTA PRYWATNA

PRACA OD ZARAZ DLA MĘŻCZYN

Firma HM SYSTEM poszukuje mężczyzn do pracy od ZARAZ (pełen etat) najlepiej z uprawnienami na wózki widłowe lub bez (nie jest to koniecnze) na stanowisko segregacja/wykładnie paczek w firmie Keks znajdującej się w miejscowości Izabelin ( 18km) od Warszawy. Potrzebujemy pracowników na noc oraz na dzień (8/10 rano do 16/18) oraz na noc od godziny 22 do 6/7 rano. Oferujemy:
- 9zł/h (netto) w okresie próbnym później 10zł/h
-10zł/h na początek dla panów z uprawnieniem na wózki widłowe
-umowa cywilno-prawna
Oczekujemy:
-ZAPYTANIE O NIEKARALNOŚĆ (podstawa)
-Dyspozycyjności, odpowiedzialności oraz pracowitości

CV proszę wysyłać na załączony adres e-mail.

Cena: 10

Autor: Martyna

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 132
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2014 ogloszeniadrobne.warszawa.pl
Projekt graficzny powstaje przy współpracy z BrandArt