Ogloszenia drobne . Warszawa . pl
Warszawski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6919 / Ogłoszenia oczekujące: 8
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Mieszkanie kupię

Informacja: Nie wyświetlaj ofert firm (kliknij)

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie spółdzielcze lokatorskie lub własnościoweKupię mieszkanie w Warszawie 3 pokojowe własnościowe lub spółdzielcze-lokatorskie. W rozliczeniu przekażę gotówkę plus kwaterunek na Targówku bez roszczeń z umową na czas nieokreślony, 33 m2, po kapitalnym remoncie (jak na załączonych zdjęciach). Widna kuchnia, glazura, terakota, parkiet, okna PCV, nowe kaloryfery, nowe drzwi wejściowe. Gładź na ścianach, wymieniona instalacja wodno-kanaliz...Dodano: 2019-04-21 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię udziały pospadkowe w Mieszkaniu lub DomuKupię udziały pospadkowe w Mieszkaniu lub Domu Jeśli otrzymałeś udziały w spadku, darowiźnie, Oferujemy zakup takich udziałów. Każda nieruchomość jest wyceniana indywidualnie 508 536 545Dodano: 2019-04-19 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię każdą nieruchomość z problemami prawnymi za gotówkę!ZdjęcieBezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Sopotu, Gdyni, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału.
Dodano: 2019-03-19 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie z zadłużeniem - Warszawa i okoliceZdjęcieKupię mieszkanie, dom, działkę, lokal. Nieruchomości mogą być obciążone zaległościami typu hipoteka, komornik, zaległości w spłacie czynszu, wobec Urzędu Skarbowego, wobec ZUSU. Pomogę w sfinalizowaniu transakcji. Umawiam notariusza, rozliczenie w formie gotówki.
Dodano: 2019-03-14 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje nieruchomości na terenie Warszawy i okolic!ZdjęcieSkup nieruchomości w atrakcyjnych cenach na terenie Warszawy i okolic, nawet 80 % wartości rynkowej.
Dodano: 2019-02-25 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie z lokatorem, służebnością,dożywociem!ZdjęcieKupię mieszkanie z zaciągniętym zobowiązaniem na terenie Warszawy, ale również okolic - Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek.
Dodano: 2019-02-20 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie, dom, działkę- Warszawa i okolice!ZdjęcieBezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Sopotu, Gdyni, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału.
Dodano: 2019-02-04 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanieZdjęcieKupię mieszkanie do remontu lub do odświeżenia, bezpośrednio od właściciela w Warszawie. Pomagam w przeprowadzce. Proszę o bezpośredni konatakt Telefon 792 257 857
Dodano: 2019-02-02 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie z zobowiązaniem!Kupię mieszkanie z zaciągniętym zobowiązaniem na terenie Warszawy i okolic - Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek.Dodano: 2019-01-25 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skup nieruchomości w atrakcyjnych cenach !ZdjęcieSkup nieruchomości w atrakcyjnych cenach na terenie Warszawy i okolic, nawet 80 % wartości rynkowej.
Dodano: 2019-01-25 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje mieszkania,domy,działki za gotówkę!ZdjęcieBezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy i okolic, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału.
Dodano: 2019-01-23 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje nieruchomości na terenie Warszawy i okolic!ZdjęcieBezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy i okolic, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału
Dodano: 2019-01-16 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie w Warszawie !ZdjęcieKupię mieszkanie zaciągniętym zobowiązaniem na terenie Warszawy, ale również okolic - Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek.
Dodano: 2019-01-04 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Pilnie kupię mieszkanie za gotówkę Warszawa i okoliceKupię mieszkanie do remontu bądź zadłużone. Dzielnica dowolna. Gotówka od ręki. Do 250000 zł. Może też być w miejscowościach przylegających do Warszawy, ale tylko dobrze skomunikowane. Proszę o wiadomość z krótkim opisem, ulicą i numerem telefonu, a oddzwonię.Dodano: 2018-12-19 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Mieszkanie z zobowiązaniem za gotówkę! WarszawaZdjęcieKupię mieszkanie z zaciągniętym zobowiązaniem na terenie Warszawy, ale również okolic - Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek.
Dodano: 2018-12-14 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje nieruchomości na terenie Warszawy i okolic!ZdjęcieKupię mieszkanie, dom, działkę. Nieruchomości mogą być obciążone zaległościami typu hipoteka, komornik, zaległości w spłacie czynszu, wobec Urzędu Skarbowego, wobec ZUSU. Pomogę w sfinalizowaniu transakcji. Umawiam notariusza, rozliczenie w formie gotówki.
Dodano: 2018-12-13 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię udział w nieruchomościach! Warszawa i okoliceZdjęcieKupię mieszkanie, dom, działkę. Nieruchomości mogą być obciążone zaległościami typu hipoteka, komornik, zaległości w spłacie czynszu, wobec Urzędu Skarbowego, wobec ZUSU. Pomogę w sfinalizowaniu transakcji. Umawiam notariusza, rozliczenie w formie gotówki.
Dodano: 2018-12-12 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię udział w nieruchomościach za gotówkę!ZdjęcieKupię udział w nieruchomościach za gotówkę – Gdańsk, Sopot, Gdynia
Dodano: 2018-12-10 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię bezpośrednio mieszkanie z zadłużeniem za gotówkę!ZdjęcieBezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Sopotu, Gdyni, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału.
Dodano: 2018-12-06 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię udział w nieruchomościach- Gdańsk, Sopot, GdyniaZdjęcieKupię udział w nieruchomościach za gotówkę – Gdańsk, Sopot, Gdynia
Dodano: 2018-12-04 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Bezpośrednio kupię nieruchomość do remontu!ZdjęcieBezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy, Gdańska, Sopotu, Gdyni, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału.
Dodano: 2018-12-03 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie z lokatorem, udział - gotówkaZdjęcieKupię mieszkanie, dom, działkę, lokal. Nieruchomości mogą być obciążone zaległościami typu hipoteka, komornik, zaległości w spłacie czynszu, wobec Urzędu Skarbowego, wobec ZUSU.
Dodano: 2018-11-29 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie,dom za gotówkę!ZdjęcieKupię mieszkanie, dom, działkę. Nieruchomości mogą być obciążone zaległościami typu hipoteka, komornik, zaległości w spłacie czynszu, wobec Urzędu Skarbowego, wobec ZUSU. Pomogę w sfinalizowaniu transakcji. Umawiam notariusza, rozliczenie w formie gotówki.
Dodano: 2018-11-27 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skup nieruchomości w atrakcyjnych cenach !ZdjęcieSkup nieruchomości w atrakcyjnych cenach na terenie Warszawy i okolic, nawet 80 % wartości rynkowej.
Dodano: 2018-11-26 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Bezpośrednio kupię nieruchomość w Gdańsk, Sopot, Gdynia!ZdjęcieBezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Sopotu, Gdyni, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału.
Dodano: 2018-11-23 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie z zaciągniętym zobowiązaniem!ZdjęcieKupię mieszkanie z zaciągniętym zobowiązaniem na terenie Warszawy, ale również okolic - Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek.
Dodano: 2018-11-22 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje mieszkania,domy,działki za gotówkę!ZdjęcieSkupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę. Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą.
Dodano: 2018-11-20 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje nieruchomości z problemami - Warszawa i okolice!ZdjęcieSkupujemy nieruchomości w atrakcyjnych cenach na terenie Warszawy i okolic. Nieruchomości ze służebnością, dożywociem, hipoteką, komornikiem, innymi zaległościami. Również do generalnego remontu. Płatność gotówką od ręki.
Dodano: 2018-11-20 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie z zadłużeniem za gotówkę!ZdjęcieKupię każdą nieruchomość na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Żelechów, Milanówek) może być ze służebnością, dożywociem, lokatorem.
Dodano: 2018-11-19 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje nieruchomości z nieuregulowanymi stanami prawnymi!ZdjęcieKupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie! (Gdańsk, Sopot, Gdynia ) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki.
Dodano: 2018-11-16 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Skupuje udziały w nieruchomościach za gotówkę!ZdjęcieSkupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Żelechów, Otwock). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą
Dodano: 2018-11-14 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię każdą nieruchomość z problemami prawnymi za gotówkę!ZdjęcieKupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki.
Dodano: 2018-11-13 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię każdą nieruchomość z zadłużeniem, lokatorem za gotówkęZdjęcieKupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki.
Dodano: 2018-11-07 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię mieszkanie z lokatorem za gotówkę!Warszawa i okoliceZdjęcieKupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki.
Dodano: 2018-11-05 / Cena: -

Mieszkania Nieruchomosci - Kupię każdą nieruchomość na terenie Warszawy i okolic!ZdjęcieKupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic.Ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki.
Dodano: 2018-10-30 / Cena: -

Wróć na górę
 Poprzednia [1] [2] Następna 


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszeniadrobne.warszawa.pl